מכסת השתתפות מלאה. לא ניתן לשלוח בקשות נוספות

סגור

רישום להתחברות לסיבים אופטיים

רישום להתחברות לסיבים אופטיים

צור קובץ PDF

תושבים יקרים,

פריסת סיבים אופטיים באבן יהודה.

במהלך החודשים האחרונים קיימנו מספר שיחות עם נציגי משרד התקשורת, כולל מכתב שנשלח לשר התקשורת בדבר פריסת סיבים אופטיים באבן יהודה.

לצערנו הרב בשיחות שקיימנו עם חברות התקשורת בעלות רישיון לפריסת הסיבים, הם לא ראו הצדקה כלכלית לפרוס תשתית ביישובים המאופיינים בבתים צמודי קרקע ולכן עד עכשיו לא ניתן היה לקדם את הנושא.

במהלך החודש האחרון חברת פרטנר נענתה לבקשתנו ואנו נמצאים במגעים עם נציגיה על מנת לקדם את הנושא ולהעמיד לרשותם את כל הנדרש על מנת שהפרויקט יצא לפועל.

המטרה של המועצה היא שיהיה לכל בית ביישוב אפשרות להתחבר לסיב אופטי אשר ישפר באופן משמעותי את האיכות ואת המהירות בקבלת שירותי האינטרנט.

על מנת שנוכל להיערך בצורה מיטבית עלינו לדעת כמה בתי אב יהיו מעוניינים להתחבר לשירות. מצורף שאלון קצר בו עליכם למלא שם מלא ורחוב מגורים - אין צורך שכל בני המשפחה ימלאו אלא רק אחד מבני הבית.
אין צורך לציין כתובת מלאה אלא רק רחוב וזאת על מנת שנוכל לתכנן את הפריסה עפ"י ביקוש ולפי שכונות - יעזור לנו מאוד אם תפיצו את השאלון לתושבים שאינם בפייסבוק. קישור לטופס נמצא גם בדף הבית של אתר המועצה.

חשוב לציין כי אין במילוי הטופס התחייבות להתחבר לשירות ובסופו של דבר כל אחד ואחת מכם יעשו את השיקולים שעומדים לנגד עינכם.


בברכה,
מועצה מקומית אבן יהודה

 
*
*